Yeni Özellikler?

Yeni Özellikler?

 

 

Ücretsiz Firesiz Kesim Modülü

Çizilen projenin kesim listesi oluşturulup aynı zamanda bu kesim listesi ebatları belirtilen bir plaka üzerine en yüksek verimlilikle program tarafından otomatik olarak yerleştirilir. Bu sayede en düşük maaliyet ile ve hatasız olarak üretim yapılabilirsiniz. İster klasik Yatar daire testere makinası ile ister Cnc Ebatlama makinanızla kesebilirsiniz.

Modül İçi Aksesuarlar ve Animasyonları

Kapakları, çekmeceleri ve diğer tüm mekanizmaları animasyon şeklinde müşterinize gösterebilirsiniz. Mekanizmayı canlı olarak gören müşterinizi satışa ikna etmeniz kolaylaşır, aksesuar satışınız artar.

Yeni Nesil Fiziksel Render (Kaplama) yazılımı  / Vray ile Render

Artık ışık bile tanımlamadan sadece camdan giren ışıkla çarpıcı gerçeklikte renderlar almak mümkün. Render (Kapalama ) hızı ise müşterinin sıkılmadan bekleyebileceği sürelere indi. Örneğin i7 işlemcili bir makinada sizi memnun endecek bir render süresi yaklaşık 3-4 dakika sürüyor.

IES ışıkları destekleyen yeni render motorumuzda gerçek hayattaki birimlerle ışık değerini tanımlayabiliyorsunuz. Led ışıklar ise render’a ayrı bir çekicilik katıyor. Özellikle cam ve metal gibi malzemeler ise görmeye değer.
Vray meraklılarına ise bir müjdemiz var.  İsterlerse Vray render motorunu plug-in olarak Adeko’ya takabiliyorsunuz. Veya dilerseniz FBX dosya formatıyla tüm sahneyi ışık ve malzemelerle birlikte favori görselleştirme programınıza aktarabilirsiniz.

Mobilya Çizim Programı

Tamamen yerine ve ihtiyaca göre portmanto, vestiyer, gardırop ve tv ünitesi, her türlü dolabın tasarımını yapabilirsiniz.
En baştan yeniden yazılan raydolap modülü ile L veya U yerleşimler yapabileceğiniz gibi eğimli dolaplarda yapabilirsiniz. Çatı katları ve merdiven altlarına raydolap yapmak artık bir o kadar kolay ve ulaşılabilir.

 

Tüm CNC Makinalarıyla Entegrasyon

Adeko’da çizilmiş bir projeyi tek tuşla otomasyon programına aktarabilirsiniz. Üstelik bu modül eni, boyu, derinliği müdahale görmüş, kertilmiş, raf sayısı değiştirilmiş olabilir. Bütün bu değişiklikler hiç bir elle müdahaleye gerek kalmadan ,imalat  emir ve raporlarına yansır. Hata riski sıfırlanır.

Delik, Kanal, Kertme Dahil Detaylı Parça Kesimler

Çizdiğiniz dolap mekana yerleştirdiğinizde bir kolona denk gelirse program bunu otomatik algılar ve size ne tür bir kertme yapmak istediğinizi sorar.

Çok sık kullandığınız çekmece kutularını bir kereye mahsus tanımlayıp veri tabanına atabilirsiniz. Örneğin sisteme tanıtacağınız çekmece kutu bir ahşap kutu ise altlığın çakma mı veya kanala geçme mi olduğunu , kanala geçme ise hangi parçalara kanal açmak istediğinizi tanımlayıp bunları bir isim ile kaydedebilirsiniz.

Dolap gövdesini oluşturan parçaların birbiri üzerine binme şekillerini belirleyebilirsiniz. Program buna göre delik yerlerini ayarlar.

Tablet Üzerinden Yarı Sanal Gerçeklik (AR) Uygulaması

Müşterilerinizi tasarımlarınızın içerisine sokmak ister misiniz?


İster ofisinizde Samsung Gear veya Oculus Rift maskesiyle tasarımın içine girsinler, isterlerse tabletlerine gönderin çizimi, kendi evlerine gittiklerinde tablet kamerasının canlı görüntüsü üzerine bindirip öyle seyretsinler.
Bu sayede müşterinizle anlaşmanız ve onları ikna etmeniz son derece kolaylaşır. Bu deneyimi yaşayan müşterileriniz etkisinden uzun süre çıkamayacaklar ve gönüllü olarak sizin reklamınızı yapacaklar.

 

www.adeko17.com